Grafik Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grafik Forumu'na Hosgeldin Misafir
Toplam 2 Mesajın Bulunmaktadir.
Hadi Mesaj Yazmaya Basla! (:

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
:

Defne Joy Foster'ı Saygıyla Anıyoruz..

2 posters
YazarMesaj
LeqenD
RütbeAdmin
LeqenD

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : FataLity

Cüzdan
Kredi Kredi: Infinite
Altın Altın: Infinite
Defne Joy Foster'ı Saygıyla Anıyoruz.. Empty
MesajKonu: Defne Joy Foster'ı Saygıyla Anıyoruz..   Defne Joy Foster'ı Saygıyla Anıyoruz.. EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 3:33 pm

Bir arkadaşının evinde ölü bulunan ünlü oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster’in cesedi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Küçük yaştan bu yana astım hastası olduğu bilinen Defne Joy Foster, bir arkadaşının Caddebostan’daki evinde ölü bulundu. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, savcı ceset üzerinde inceleme yaptı. İncelemeler sürdüğü sırada Foster’in eşi İlker Yasin Solmaz da Caddebostan’daki eve geldi.

Solmaz, polisle birlikte içeriye girdi. Savcının incelemelerini tamamlamasının ardından ceset, tabutla evden çıkarılarak Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi. Üzgün ve bitkin olduğu gözlenen İlker Yasin Solmaz, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

Dün akşam saatlerinde arkadaşlarıyla eğlencede olduğu öğrenilen Foster’in ölüm nedenine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.ckfena.net
baribertoo

Yeni Üye
baribertoo

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Crytecius

Cüzdan
Kredi Kredi: 0
Altın Altın: 0
Defne Joy Foster'ı Saygıyla Anıyoruz.. Empty
MesajKonu: Geri: Defne Joy Foster'ı Saygıyla Anıyoruz..   Defne Joy Foster'ı Saygıyla Anıyoruz.. EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 7:15 pm

Allah rahmeteylesin yakınlarına başsağlığı dilerim..

Defne Joy Foster'ı Saygıyla Anıyoruz..
1 sayfadaki 1 sayfası